Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Přidat složku (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Přidat složku zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Přidat složku. Kreslená ilustrace Přidat složku je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přidat složku zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Přidat složku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přidat složku ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 221 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Přidat složku? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Přidat složku se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor APP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sportovní auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdíčkové srdce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ke stažení, svg, download, ilustrace, ke stáhnutí, Přidat složku, klipart, free, vektor, vektorový obrázek, Přidat složku, grafika, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, brožury, etikety, dokumenty, profil, plakát, vizitky, Twitter, kalendář, Instagram, referáty, avatar, vstupenky, wordpress, katalog, openOffice, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek DOT ke stažení, vektorový klipart Kluk s deštníkem zdarma nebo vektorový klipart Želvička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.