Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Chléb (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chléb ke stažení zadarmo

Chléb je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Chléb je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chléb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chléb ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x823
1280x658
800x412
500x257
160x82

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 509 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rdevries

Líbí se vám klipart Chléb? Pak se podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Chléb je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jednokolka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Loď ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Svařené víno ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, svg, free, Jídlo, ke stáhnutí, kliparty, download, ke stažení, vektorový obrázek, Chléb, cliparts, obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, Pinterest, video, bakalářská práce, word, magazín, články, office, Adobe Illustrator, fotokniha, profil, pozvánky, corelDraw, koláž, brožury, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Úschova zavazadel ke stažení, vektorový obrázek Vrabec ke stažení nebo obrázek, klipart Veganská strava ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.