Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Palec dolů (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec dolů zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Palec dolů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palec dolů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: SunKing2

Obrázek, klipart pojmenovaný Palec dolů můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Palec dolů je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Volejbalistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filodendron ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dýdžejka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, Palec dolů, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Smajlíci, Palec dolů, ke stažení, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, Facebook, pozvánky, seminární práce, inkscape, etikety, Adobe Illustrator, PowerPoint, eshop, prezentace, office, profilovka, word, škola, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Radiové vlny zdarma, klipart Kempingový vařič ke stáhnutí nebo ilustrace Bílá dáma ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.