Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Palec dolů (Smajlíci) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palec dolů zadarmo ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Palec dolů. Vektorový obrázek Palec dolů je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palec dolů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: SunKing2

Sdílejte obrázek, klipart Palec dolů s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Palec dolů patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak V ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saxofon zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zvuk ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, free, grafika, ilustrace, Palec dolů, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, Smajlíci, Palec dolů, zdarma, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, word, vizitky, prospekty, corelDraw, Pinterest, manuály, koláž, diář, blog, Instagram, tiskoviny, bakalářská práce, fotokniha, dokumenty, oznámení, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor TIFF ke stáhnutí, vektor Atabaque ke stáhnutí nebo klipart Červené W zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.