Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Palec dolů, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palec dolů zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Palec dolů. Klipart Palec dolů je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Palec dolů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Palec dolů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Palec dolů se nachází v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stopky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Narozeniny číslo 8 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jupiter ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, ke stáhnutí, vektor, cliparts, Palec dolů, download, klipart, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, free, svg, grafika, Palec dolů

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, památník, Twitter, textové dokumenty, corelDraw, prezentace, plakát, dokument, PowerPoint, inkscape, fotokniha, profilovka, Pinterest, blog, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Narozeninové číslo 8 ke stáhnutí, ilustrace Štěňátko zdarma nebo vektor Sekáček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.