Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Palec dolů, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palec dolů zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Palec dolů. Klipart Palec dolů je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Palec dolů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palec dolů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Palec dolů je v sekci Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá ryba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Audio přehrávač ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tři vajíčka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektor, download, ilustrace, zdarma, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, svg, Smajlíci, kliparty, free, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, webové stránky, textové dokumenty, corelDraw, inkscape, profilovka, časopis, plakáty, office, referáty, PowerPoint, openOffice, pozvánky, Adobe Illustrator , Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Phragmipedium ke stažení, vektor Beryl ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz venčení psů zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.