Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Palec dolů (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec dolů zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Palec dolů. Obrázek Palec dolů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Palec dolů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palec dolů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: SunKing2

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Palec dolů s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Palec dolů se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Semafor zelená ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Humr zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Modročerná stuha ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, svg, klipart, Palec dolů, vektorový obrázek, Palec dolů, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, download, free, Smajlíci, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, etikety, Instagram, fotokniha, Pinterest, corelDraw, profil, profilovka, Twitter, dokumenty, textové dokumenty, PowerPoint, články, office, škola, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Arundina ke stáhnutí, vektorový obrázek Oranžová květina zdarma nebo vektorový obrázek Ragbista zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.