Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Palec dolů, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palec dolů zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Palec dolů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Palec dolů ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Palec dolů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palec dolů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Palec dolů se nachází v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květinový stromek ke stažení Podívejte se i na vektor Karmínová stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bicí zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, klipart, vektor, free, zdarma, grafika, kliparty, Smajlíci, Palec dolů, Palec dolů, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, textové dokumenty, plakáty, profilovka, Twitter, webové stránky, dokument, blog, dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator , PowerPoint, profil, fotokniha, corelDraw, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Červené jablko ke stažení, obrázek Jehně ke stáhnutí nebo klipart Graffiti zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.