Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Polibek, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Polibek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Polibek ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Polibek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarah Owens / dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Polibek patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Foto složka zdarma Podívejte se i na vektor Překvapení ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrý smajlík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Polibek, obrázek, free, Polibek, zdarma, ke stáhnutí, svg, vektor, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, plakát, openOffice, avatar, plakáty, kalendář, památník, office, webové stránky, Adobe Illustrator , corelDraw, časopis, pozvánky, fotokniha, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Monarcha zdarma, obrázek Zlatá rybka ke stažení nebo klipart Housle ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.