Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Polibek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Polibek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Polibek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Polibek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Polibek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Sarah Owens / dear_theophilus

Sdílejte klipart nazvaný Polibek s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Polibek je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Babička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Umělý horizont zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Porsche 911 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Polibek, free, vektorový obrázek, grafika, Polibek, zdarma, download, ilustrace, obrázek, Láska, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: wordpress, Twitter, inkscape, webové stránky, diář, pozvánky, prezentace, profilovka, fotokniha, blog, corelDraw, Facebook, Pinterest, plakáty, památník, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Molo ke stáhnutí, klipart BAT zdarma nebo ilustrace Chorvatsko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.