Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Polibek, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Polibek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Polibek ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Polibek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarah Owens / dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Polibek patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Umělé květiny zdarma Podívejte se i na vektor Okurka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Peugeot 206 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Polibek, ilustrační obrázek, ilustrace, download, Polibek, vektorový obrázek, grafika, obrázek, vektor, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, Láska, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, památník, články, škola, pozvánky, profilovka, inkscape, kalendář, dokument, profil, textové dokumenty, referáty, openOffice, corelDraw, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Palička na maso zdarma, obrázek Smajlík lízátko ke stažení nebo klipart Stonožka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.