Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Polibek, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Polibek. Klipart Polibek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Polibek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Polibek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarah Owens / dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Polibek se nachází v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bandoneón ke stažení Podívejte se i na klipart Rozkrájená pizza ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Venezuela zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Polibek, cliparts, Polibek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, download, ilustrace, obrázek, zdarma, Láska, vektor, svg, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakáty, blog, prezentace, plakát, profil, webové stránky, Instagram, textové dokumenty, referáty, web, inkscape, profilovka, openOffice, office, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Včelky ke stažení, ilustrace 31.10. ke stáhnutí nebo vektor Pandeiro zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.