Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Polibek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Polibek. Obrázek Polibek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Polibek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Sarah Owens / dear_theophilus

Obrázek, klipart pojmenovaný Polibek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Polibek je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Antilopa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté růže ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Čtenář zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, obrázek, Láska, ilustrační obrázek, kliparty, Polibek, free, ke stáhnutí, grafika, svg, klipart, cliparts, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, plakáty, blog, seminární práce, diář, video, etikety, pozvánky, Pinterest, eshop, škola, openOffice, plakát, office, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Tchaj-wan zdarma, obrázek Saab 29 Tunnan ke stáhnutí nebo vektor Narozeniny ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.