Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Polibek, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Polibek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Polibek ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Polibek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarah Owens / dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Polibek je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stromek s dárky zdarma Podívejte se i na obrázek Šedý sporťák ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Malina ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, free, ke stažení, svg, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, ilustrace, Polibek, cliparts, Polibek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, profil, plakáty, avatar, články, web, Adobe Illustrator , dokumenty, fotokniha, pozvánky, office, corelDraw, PowerPoint, profilovka, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Chlap zdarma, klipart Žluté auto ke stažení nebo ilustrace Online ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.