Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Polibek (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Polibek je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Polibek ve formátu SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Polibek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Sarah Owens / dear_theophilus

Líbí se vám klipart Polibek? Pak se podělte s ostatními na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový obrázek Polibek patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Minnesota ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sekačka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlaté číslo 6 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Polibek, download, obrázek, vektor, ke stažení, Polibek, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, svg, ilustrace, zdarma, Láska, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakáty, škola, textové dokumenty, brožury, oznámení, bakalářská práce, katalog, deníček, Facebook, seminární práce, plakát, časopis, PowerPoint, Pinterest, profil, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bruselský grifonek ke stažení, obrázek, klipart Skladiště zdarma nebo klipart Mapa Libérie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.