Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Polibek, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Polibek. Klipart Polibek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Polibek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Polibek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarah Owens / dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Polibek je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdcový rámeček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pizza v krabici zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Francouzský buldoček ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, download, Polibek, free, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, Láska, ilustrace, Polibek

Doporučené použití klipartu: blog, dokumenty, fotokniha, profil, office, web, články, inkscape, plakát, avatar, plakáty, textové dokumenty, PowerPoint, Instagram, časopis, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kuš ke stáhnutí, klipart Slunečnice ve váze zdarma nebo ilustrace Létající ryby ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.