Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dracena refexa (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena refexa zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dracena refexa. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dracena refexa ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dracena refexa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 206 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Dracena refexa s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Dracena refexa se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Klokan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kuřecí noha zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Středověký rytíř ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Dracena refexa, kliparty, ke stáhnutí, Rostliny, ilustrační obrázek, ilustrace, free, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, svg, Dracena refexa

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, profilovka, blog, plakát, Adobe Illustrator, inkscape, Twitter, eshop, seminární práce, dokumenty, fotokniha, etikety, plakáty, video, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Hasicí přístroj ke stáhnutí, vektorový obrázek EPS zdarma nebo vektorový obrázek Vitamín C zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.