Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dracena refexa, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena refexa zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dracena refexa. Klipart Dracena refexa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dracena refexa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dracena refexa je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Náklaďák zdarma Podívejte se i na obrázek Housle ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Polska ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, download, Rostliny, kliparty, Dracena refexa, ilustrační obrázek, free, ilustrace, obrázek, Dracena refexa, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, corelDraw, webové stránky, inkscape, škola, památník, Facebook, word, plakát, pozvánky, avatar, profilovka, openOffice, kalendář, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Methanol zdarma, klipart Motocykl ke stažení nebo ilustrace Vánoční blahopřání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.