Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dracena refexa (Rostliny) zdarma

Obrázek, klipart Dracena refexa zdarma

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Dracena refexa. Obrázek Dracena refexa je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dracena refexa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dracena refexa s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Dracena refexa patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Salám ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Takoyaki zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Šipka vlevo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, free, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, Rostliny, Dracena refexa, download, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: wordpress, časopis, vizitky, webové stránky, word, katalog, články, PowerPoint, tiskoviny, koláž, prezentace, inkscape, prospekty, škola, bakalářská práce, letáky, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kameraman ke stáhnutí, klipart Sada květů ke stažení nebo obrázek Mapa Oceánie zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.