Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dracena refexa, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena refexa zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dracena refexa. Klipart Dracena refexa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dracena refexa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dracena refexa se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Překvapení ke stažení Podívejte se i na vektor Švestky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Čtenářka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, free, Dracena refexa, Rostliny, ilustrační obrázek, Dracena refexa, download, grafika, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, klipart, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, avatar, Instagram, plakáty, blog, PowerPoint, články, kalendář, škola, Facebook, pozvánky, plakát, Pinterest, inkscape, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sněhová vločka ke stažení, obrázek Narcis ke stáhnutí nebo klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.