Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dracena refexa, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena refexa zdarma ke stažení

Dracena refexa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dracena refexa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dracena refexa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dracena refexa se nachází v kategorii Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růžová květina ke stažení Podívejte se i na vektor Dalmatin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kleště štípačky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, download, ilustrace, zdarma, grafika, free, ilustrační obrázek, Dracena refexa, klipart, kliparty, ke stažení, obrázek, vektor, ke stáhnutí, Dracena refexa

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, časopis, Facebook, inkscape, dokument, profilovka, office, referáty, avatar, pozvánky, Pinterest, plakát, plakáty, fotokniha, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Souboj dobra a zla ke stažení, obrázek Santa čepice ke stáhnutí nebo klipart Rudá ozdoba zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.