Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dracena refexa (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dracena refexa zdarma ke stažení

Dracena refexa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Zamlouvá se vám obrázek Dracena refexa? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Dracena refexa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dracena refexa ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Dracena refexa můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Dracena refexa patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lenin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dračinka jižní ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík s knírem ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektor, grafika, klipart, zdarma, Dracena refexa, obrázek, free, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, Rostliny

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, plakát, plakáty, eshop, web, blog, video, diář, Twitter, avatar, office, památník, word, škola, prezentace

Mezi hezké kresby patří i klipart Čokoládové vajíčko ke stažení, vektor Bez lepku ke stažení nebo obrázek Šídlo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.