Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pytlík, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pytlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pytlík. Vektorová ilustrace Pytlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pytlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pytlík se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené E ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Roštěná zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový dárek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, svg, free, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Halloween, download, vektor

Doporučené použití klipartu: office, Twitter, web, Adobe Illustrator , avatar, prezentace, plakáty, webové stránky, profilovka, blog, referáty, word, openOffice, články, seminární práce, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Srdce z kláves ke stáhnutí, obrázek Slunečnicové pole zdarma nebo klipart Hugh Jackman ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.