Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pytlík (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pytlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pytlík. Kreslená ilustrace Pytlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pytlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pytlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 315 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: NetAlloy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pytlík sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Pytlík je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Slepice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jmelí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kostka ledu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, Pytlík, Pytlík, cliparts, vektor, free, Halloween, klipart, ilustrační obrázek, svg, download

Doporučené použití klipartu: eshop, diář, PowerPoint, corelDraw, Pinterest, pozvánky, video, články, inkscape, openOffice, časopis, Instagram, Facebook, dokumenty, profil, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Růžová vlajka zdarma, klipart Cherry rajčata ke stáhnutí nebo ilustrace Digitální znak K ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.