Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pytlík, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pytlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pytlík. Vektorová ilustrace Pytlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pytlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pytlík je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční ozdoba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jablko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Srdíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pytlík, obrázek, download, klipart, Halloween, kliparty, Pytlík, ke stáhnutí, cliparts, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, inkscape, PowerPoint, Twitter, články, seminární práce, fotokniha, Facebook, dokumenty, word, plakáty, kalendář, škola, webové stránky, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Hřbitovní kříž ke stažení, vektor Pákistán ke stáhnutí nebo obrázek Bongo zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.