Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pytlík, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pytlík zdarma ke stažení

Pytlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Pytlík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pytlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pytlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pytlík je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Karafiáty zdarma Podívejte se i na obrázek Zombice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Šipka dolů ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, zdarma, free, ke stažení, klipart, obrázek, Pytlík, vektor, ilustrační obrázek, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, profilovka, profil, referáty, office, škola, časopis, Twitter, avatar, dokumenty, články, blog, web, fotokniha, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Růžová složka zdarma, klipart Důlní vagón ke stažení nebo ilustrace Bílá dáma ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.