Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barokní křeslo (Ostatní) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Barokní křeslo zadarmo ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Barokní křeslo. Vektorový obrázek Barokní křeslo jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Barokní křeslo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barokní křeslo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1052x1600
842x1280
526x800
329x500
105x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 394 025 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: anarres

Sdílejte klipart nazvaný Barokní křeslo se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Barokní křeslo je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Formát PDF ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strom na podzim zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Eifelovka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, Barokní křeslo, svg, kliparty, Ostatní, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrace, Barokní křeslo, grafika, vektor, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, magazín, dokument, etikety, diář, bakalářská práce, corelDraw, deníček, eshop, fotografie, fotokniha, openOffice, wordpress, Adobe Illustrator, vstupenky, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Rumunsko ke stáhnutí, vektor Červená karkulka ke stažení nebo obrázek, klipart Veka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.