Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barokní křeslo, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barokní křeslo. Klipart Barokní křeslo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Barokní křeslo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1052x1600
842x1280
526x800
329x500
105x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 394 025 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Barokní křeslo se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pes ke stažení Podívejte se i na klipart Had ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Netopýr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, grafika, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, free, Ostatní, obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, blog, Twitter, časopis, plakáty, word, profil, webové stránky, web, dokumenty, corelDraw, články, referáty, pozvánky, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Biologické riziko ke stažení, ilustrace Chrám ke stáhnutí nebo vektor Stará ježibaba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.