Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barokní křeslo, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barokní křeslo. Klipart Barokní křeslo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barokní křeslo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1052x1600
842x1280
526x800
329x500
105x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 394 025 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barokní křeslo je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mitsubishi zdarma Podívejte se i na ilustrace Johannes Gutenberg ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Šimpanz ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, grafika, zdarma, cliparts, ke stažení, vektor, Barokní křeslo, free, ilustrace, ilustrační obrázek, Barokní křeslo, svg, Ostatní, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, PowerPoint, dokumenty, referáty, Pinterest, dokument, office, prezentace, plakáty, Twitter, web, textové dokumenty, blog, časopis, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Lollipop zdarma, vektor Strom z kuliček ke stažení nebo obrázek Spojené arabské emiráty ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.