Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barokní křeslo, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Barokní křeslo. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barokní křeslo nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barokní křeslo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barokní křeslo ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1052x1600
842x1280
526x800
329x500
105x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 394 025 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barokní křeslo se nachází v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CFG ke stažení Podívejte se i na vektor Žlutá limonáda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Aligátor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Ostatní, Barokní křeslo, svg, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, Barokní křeslo, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, vektor, download

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, památník, profilovka, avatar, Facebook, dokumenty, plakát, Adobe Illustrator , škola, word, office, články, webové stránky, kalendář, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Červená mašle ke stažení, obrázek Digitální znak C ke stáhnutí nebo klipart Jeptiška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.