Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa České republiky, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mapa České republiky. Klipart Mapa České republiky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa České republiky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa České republiky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x282
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 557 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa České republiky je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jezevec ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Toalety zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Červená ozdoba ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, vektor, kliparty, ilustrace, cliparts, klipart, Mapa České republiky, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Mapy, Mapa České republiky, vektorový obrázek, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: office, dokument, Adobe Illustrator , corelDraw, památník, Instagram, word, Twitter, profilovka, prezentace, fotokniha, kalendář, textové dokumenty, pozvánky, Pinterest, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Osvětlení ke stáhnutí, vektor Husy zdarma nebo obrázek Mapa Skotska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.