Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa České republiky, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mapa České republiky. Klipart Mapa České republiky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa České republiky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa České republiky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x282
160x90

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 557 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa České republiky je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart SLDM ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční pudink zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Albánie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Mapy, download, Mapa České republiky, grafika, ke stáhnutí, klipart, Mapa České republiky, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, prezentace, Facebook, časopis, textové dokumenty, inkscape, kalendář, seminární práce, referáty, dokument, webové stránky, fotokniha, plakát, avatar, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Pánev ke stáhnutí, klipart BMW touring zdarma nebo ilustrace Zelené jablíčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.