Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mapa České republiky (Mapy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mapa České republiky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa České republiky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa České republiky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x282
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 557 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: molumen, Lumen Design Studio

Tento obrázek s názvem (Mapa České republiky) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Mapa České republiky je v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Smrt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pixelové srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rudý kříž ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Mapy, ke stáhnutí, free, ke stažení, Mapa České republiky, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, klipart, obrázek, Mapa České republiky, zdarma

Doporučené použití klipartu: video, web, corelDraw, časopis, škola, dokument, dokumenty, pozvánky, openOffice, plakát, Twitter, památník, eshop, fotokniha, Pinterest, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Goblin ke stáhnutí, klipart Dýně frajer zdarma nebo ilustrace Assembler zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.