Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa České republiky, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mapa České republiky. Klipart Mapa České republiky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa České republiky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa České republiky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa České republiky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x282
160x90

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 557 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa České republiky je v sekci Obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bludiště ke stažení Podívejte se i na obrázek Rumunsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Spokojený kuchař zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapa České republiky, download, free, ilustrace, cliparts, svg, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Mapa České republiky, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, škola, Instagram, inkscape, avatar, profilovka, prezentace, Pinterest, Adobe Illustrator , fotokniha, seminární práce, webové stránky, profil, plakát, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Oranžový netopýr ke stažení, klipart Malé písmeno P ke stáhnutí nebo ilustrace Meruňková stužka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.