Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart SLK, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart SLK zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný SLK. Stahujte klipart SLK v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLK zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart SLK ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLK ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1327x1600
1062x1280
664x800
415x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek SLK se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znamení štír ke stažení Podívejte se i na klipart Aljaška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kočička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, kliparty, download, grafika, free, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, SLK, cliparts, vektor, SLK, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , openOffice, články, škola, word, inkscape, referáty, památník, avatar, plakáty, Twitter, web, blog, PowerPoint, office, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Roštěná ke stažení, ilustrace Vánoční výzdoba ke stáhnutí nebo vektor Plačící smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.