Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart SLK (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SLK zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název SLK. Klipart SLK je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLK zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek SLK ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLK ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1327x1600
1062x1280
664x800
415x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 057 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný SLK s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart SLK je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Znak kozoroh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papája zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zátiší s květinou ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, Symboly, grafika, cliparts, svg, ilustrace, kliparty, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: deníček, články, katalog, etikety, Pinterest, corelDraw, brožury, manuály, inkscape, profil, seminární práce, plakáty, PowerPoint, magazín, Twitter, video, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Tmavomodrá vajíčka ke stáhnutí, ilustrace Betonová svodidla zdarma nebo vektor MKA zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.