Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek SLK (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SLK zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný SLK. Obrázek SLK je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLK zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek SLK ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLK ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1327x1600
1062x1280
664x800
415x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 057 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart SLK sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart SLK se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zmrzlina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vysmátá blondýna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Kanady zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, download, SLK, kliparty, svg, grafika, cliparts, Symboly, free, zdarma, ke stáhnutí, vektor, SLK, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, Facebook, Instagram, wordpress, pozvánky, fotokniha, Adobe Illustrator, corelDraw, PowerPoint, plakáty, avatar, časopis, kalendář, profil, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Zlatý motýl zdarma, vektorový obrázek Tmavé pivo ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kozy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.