Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chmel, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chmel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chmel. Klipart Chmel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chmel zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chmel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chmel ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 448 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chmel je v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elektroauto ke stažení Podívejte se i na obrázek Svinovací metr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Cvrček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, download, svg, obrázek, vektor, Chmel, free, klipart, ilustrace, Chmel, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, seminární práce, Instagram, prezentace, dokumenty, word, office, webové stránky, inkscape, Adobe Illustrator , textové dokumenty, openOffice, corelDraw, kalendář, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Rovníková Guinea ke stažení, klipart Smajlík duch ke stáhnutí nebo ilustrace Sushi s mořskou řasou zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.