Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrkající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mrkající smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mrkající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 749 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mrkající smajlík se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Závaží ke stažení Podívejte se i na vektor Kachna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak W zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, Mrkající smajlík, grafika, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektor, cliparts, obrázek, kliparty, klipart, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, památník, kalendář, PowerPoint, referáty, office, profil, web, Pinterest, blog, pozvánky, Instagram, avatar, corelDraw, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Metan ke stažení, obrázek CSV ke stáhnutí nebo klipart Špendlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.