Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mrkající smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mrkající smajlík. Kreslená ilustrace Mrkající smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mrkající smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrkající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 749 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Mrkající smajlík) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Mrkající smajlík je v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znamení váhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sýrové srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Závaží 1 kg zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Smajlíci, klipart, grafika, Mrkající smajlík, Mrkající smajlík, ke stáhnutí, download, vektor, ilustrace, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Adobe Illustrator, webové stránky, etikety, openOffice, fotokniha, seminární práce, PowerPoint, pozvánky, prezentace, plakát, textové dokumenty, avatar, video, profil, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor DVD zdarma, ilustrace Žena za volantem ke stáhnutí nebo klipart Kadeřávek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.