Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrkající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mrkající smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrkající smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 749 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mrkající smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kůň ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červená ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční stromek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, obrázek, vektorový obrázek, Mrkající smajlík, ke stažení, download, svg, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Smajlíci, ilustrace, Mrkající smajlík, vektor

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, openOffice, Pinterest, dokument, profil, seminární práce, plakát, památník, web, Instagram, inkscape, Adobe Illustrator , referáty, office, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Posuvné měřítko ke stáhnutí, vektor Zřícenina zdarma nebo obrázek Dolar ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.