Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mrkající smajlík (Smajlíci) zadarmo

Obrázek, klipart Mrkající smajlík zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Mrkající smajlík. Kreslená ilustrace Mrkající smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrkající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 749 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Mrkající smajlík? Potom se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Mrkající smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Doktor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce z květiny ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Chlápek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Mrkající smajlík, vektor, Mrkající smajlík, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, free, kliparty, ke stažení, ilustrace, Smajlíci, zdarma

Doporučené použití klipartu: etikety, katalog, PowerPoint, diplomová práce, plakáty, eshop, referáty, profilovka, Instagram, office, blog, bakalářská práce, škola, manuály, časopis, webové stránky, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Hoblík zdarma, vektorový obrázek Pandeiro ke stažení nebo obrázek, klipart Historická televize ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.