Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mrkající smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mrkající smajlík. Obrázek Mrkající smajlík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mrkající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 749 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Mrkající smajlík můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Mrkající smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mitsubishi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XHTM ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Gorila zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, free, obrázek, ke stáhnutí, Mrkající smajlík, vektorový obrázek, kliparty, vektor, download, Mrkající smajlík, cliparts, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, Facebook, časopis, škola, plakát, office, plakáty, openOffice, word, seminární práce, profil, dokument, eshop, webové stránky, textové dokumenty, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Dánska zdarma, obrázek, klipart Keltský kříž ke stáhnutí nebo vektorový klipart Gabriel Nadeau-Dubois ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.