Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včelka, Hmyz do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Včelka zdarma ke stažení

Včelka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Včelka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Včelka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Včelka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 177 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: forestgreen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Včelka je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík s knírem ke stažení Podívejte se i na obrázek Napis LÁSKA ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Los zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, obrázek, svg, ke stáhnutí, Včelka, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, Hmyz, vektorový obrázek, Včelka, free, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, škola, blog, Twitter, Pinterest, openOffice, Adobe Illustrator , články, dokument, PowerPoint, webové stránky, plakát, prezentace, textové dokumenty, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Tankování ke stažení, klipart Kapesní hodinky ke stáhnutí nebo ilustrace Bernardýn zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.