Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včelka, Hmyz do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Včelka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Včelka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Včelka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Včelka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 177 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: forestgreen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Včelka se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek SWF soubor ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dobrman zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ronald Reagan ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Včelka, Včelka, vektorový obrázek, free, grafika, ilustrace, download, svg, Hmyz, vektor, cliparts, zdarma, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, plakát, profil, avatar, plakáty, seminární práce, referáty, články, profilovka, inkscape, Adobe Illustrator , Twitter, Facebook, Instagram, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Strašidlo ke stáhnutí, obrázek Donald Trump zdarma nebo klipart San Marino ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.