Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smaragdová stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smaragdová stužka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smaragdová stužka. Kreslená ilustrace Smaragdová stužka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Smaragdová stužka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragdová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Smaragdová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smaragdová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
681x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smaragdová stužka se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté dýně ke stažení Podívejte se i na klipart Papilio glaucus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Boeing B-17 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, cliparts, svg, Symboly, klipart, kliparty, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, zdarma, vektorový obrázek, Smaragdová stužka, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, corelDraw, prezentace, Adobe Illustrator , Facebook, časopis, fotokniha, word, Instagram, inkscape, PowerPoint, webové stránky, pozvánky, avatar, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Malířský váleček ke stažení, ilustrace Novoročenka 2021 ke stáhnutí nebo vektor Bezpečnostní kamera zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.