Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anarchie, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anarchie zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Anarchie. Klipart Anarchie je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anarchie zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anarchie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anarchie ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1328
1280x1062
800x664
500x415
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 182 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Anarchie patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Oceánie zdarma Podívejte se i na vektor Digitální znak C ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozkvetlá třešeň ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Anarchie, Anarchie, ke stáhnutí, zdarma, svg, free, vektor, obrázek, download, cliparts, Symboly

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, profil, seminární práce, web, články, plakát, dokument, Twitter, dokumenty, škola, kalendář, památník, PowerPoint, webové stránky, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor S3DB zdarma, obrázek Dioxin ke stažení nebo klipart Sušenka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.