Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Churchill (Osobnosti) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Churchill stahujte zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Churchill. Kreslená ilustrace Churchill je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Churchill? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Churchill zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Churchill ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Churchill ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1089x1600
871x1280
545x800
341x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 894 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Churchill se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Churchill se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Snovačka jedovatá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Takojaki ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Španělsko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, vektor, Churchill, zdarma, kliparty, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, free, cliparts, Osobnosti, svg, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: vstupenky, textové dokumenty, koláž, inkscape, Adobe Illustrator, Facebook, bakalářská práce, vizitky, dokumenty, magazín, office, openOffice, Pinterest, prezentace, fotokniha, referáty, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Anglická snídaně ke stažení, obrázek, klipart Světlezelený motýl zdarma nebo vektorový klipart Napařovací žehlička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.