Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýnské blahopřání (Láska) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Valentýnské blahopřání stahujte zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Valentýnské blahopřání. Pakliže si chcete obrázek Valentýnské blahopřání stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýnské blahopřání lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské blahopřání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnské blahopřání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské blahopřání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 586 961 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Líbí se vám klipart Valentýnské blahopřání? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Valentýnské blahopřání patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sekačka na trávu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Laktóza ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lízátko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, Valentýnské blahopřání, download, ke stažení, vektor, kliparty, Valentýnské blahopřání, svg, grafika, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, etikety, katalog, diplomová práce, manuály, textové dokumenty, corelDraw, Pinterest, letáky, openOffice, fotografie, prezentace, prospekty, dokument, magazín, inkscape, web

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zelená složka ke stažení, obrázek, klipart Anarchie ke stáhnutí nebo obrázek Špión ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.