Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené M (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené M zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červené M. Klipart Červené M je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Červené M? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené M zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené M ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené M ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x771
500x482
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 052 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Červené M s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Červené M je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart URGENT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SWF formát zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Parní mašinka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Symboly, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, download, cliparts, Červené M, vektor, obrázek, grafika, Červené M, free, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, kalendář, profil, word, Facebook, seminární práce, web, články, Instagram, památník, inkscape, plakáty, dokument, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek 500 Euro ke stáhnutí, obrázek Dýně halloween zdarma nebo vektor Romantika zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.