Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Baseballista (Muži) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baseballista zdarma ke stažení

Baseballista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Baseballista. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baseballista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
947x1280
591x800
370x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 476 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Baseballista s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Baseballista se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální číslo 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialový vrtulník zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Rohatý smajlík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baseballista, kliparty, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Baseballista, Muži, grafika, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, download, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: prospekty, openOffice, památník, etikety, dokumenty, kalendář, avatar, diář, diplomová práce, wordpress, Zoner Callisto, textové dokumenty, seminární práce, fotografie, bakalářská práce, fotokniha, brožury

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Lebka s růžemi ke stáhnutí, vektor Mlýnek na pepř zdarma nebo vektorový obrázek Víla zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.