Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baseballista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baseballista zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Baseballista. Vektorový obrázek Baseballista je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Baseballista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
947x1280
591x800
370x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 476 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Baseballista? Potom se podělte s dalšími osobami prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Baseballista je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Surfař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrt ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Airbus A380 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Baseballista, Baseballista, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, svg, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, download, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: etikety, referáty, diář, články, wordpress, PowerPoint, textové dokumenty, corelDraw, word, seminární práce, Pinterest, video, dokumenty, plakáty, office, web

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Krystal soli zdarma, vektorový klipart Stojánek s pastelkami ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Prsten ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.