Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Baseballista (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baseballista zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baseballista. Klipart Baseballista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baseballista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
947x1280
591x800
370x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Baseballista? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Baseballista je v sekci Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šibenice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Teploměr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Singapur zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Muži, download, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, kliparty, Baseballista, ke stáhnutí, cliparts, klipart, Baseballista, svg, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, diář, dokument, blog, profilovka, prezentace, PowerPoint, wordpress, plakáty, pozvánky, video, openOffice, škola, textové dokumenty, corelDraw, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Červená cibule zdarma, ilustrace Jam ke stáhnutí nebo klipart Dárek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.