Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baseballista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baseballista zdarma ke stažení

Baseballista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Baseballista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baseballista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
947x1280
591x800
370x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baseballista je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Švestka ke stažení Podívejte se i na obrázek Velikonoční pohled ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Powerbanka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Muži, download, kliparty, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, Baseballista, obrázek, zdarma, vektor, free

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, Facebook, škola, inkscape, word, články, dokument, Instagram, památník, fotokniha, web, textové dokumenty, pozvánky, webové stránky, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Tonometr ke stažení, klipart Sushi s čajem ke stáhnutí nebo ilustrace Chobotnička zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.