Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baseballista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baseballista zdarma ke stažení

Baseballista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Baseballista je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baseballista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
947x1280
591x800
370x500
119x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baseballista se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bruska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Moa zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zaoceánský parník ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, zdarma, free, ke stáhnutí, obrázek, Baseballista, ilustrační obrázek, Muži, Baseballista, ke stažení, cliparts, klipart, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, profil, word, Pinterest, Instagram, office, avatar, webové stránky, PowerPoint, openOffice, plakát, dokumenty, pozvánky, škola, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Římský salát ke stáhnutí, obrázek Muslimka zdarma nebo klipart Včelka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.