Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baseballista, Muži nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baseballista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Baseballista. Obrázek Baseballista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Baseballista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baseballista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
947x1280
591x800
370x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 476 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baseballista je v sekci Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lenin ke stažení Podívejte se i na obrázek Digitální znak 9 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Gándhí zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, ke stažení, grafika, svg, vektorový obrázek, download, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, Baseballista

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, Twitter, profilovka, Pinterest, škola, PowerPoint, office, web, referáty, Adobe Illustrator , profil, památník, časopis, inkscape, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Vánoční sněhulák ke stažení, klipart Kamera ke stáhnutí nebo ilustrace CMD zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.