Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Abstraktní jahoda (Ovoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Abstraktní jahoda k bezplatnému stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Abstraktní jahoda. Vektorový obrázek Abstraktní jahoda jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám obrázek (klipart) Abstraktní jahoda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní jahoda zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Abstraktní jahoda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní jahoda ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 639 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte obrázek, klipart Abstraktní jahoda s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Abstraktní jahoda se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá hora ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Moucha zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Jindřich VIII ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, ke stažení, cliparts, Ovoce, download, svg, vektorový obrázek, obrázek, Abstraktní jahoda, kliparty, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, tiskoviny, word, seminární práce, bakalářská práce, webové stránky, prospekty, oznámení, fotokniha, pozvánky, wordpress, brožury, Zoner Callisto, video, fotografie, Instagram, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Srdce s květinami ke stáhnutí, klipart Karl Marx ke stažení nebo vektorový obrázek Didgeridoo zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.