Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Abstraktní jahoda (Ovoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní jahoda zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abstraktní jahoda. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abstraktní jahoda ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Abstraktní jahoda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní jahoda zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abstraktní jahoda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní jahoda ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 639 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte obrázek, klipart Abstraktní jahoda s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Abstraktní jahoda je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Střelec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Arkansas zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Kanada ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, free, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, Abstraktní jahoda, kliparty, ilustrace, grafika, obrázek, download, cliparts, Ovoce, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, office, Pinterest, dokument, corelDraw, škola, video, profil, inkscape, wordpress, dokumenty, seminární práce, PowerPoint, prezentace, webové stránky, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Létající ryby ke stáhnutí, vektorový klipart Věnec zdarma nebo obrázek, klipart Sněhová vločka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.