Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Abstraktní jahoda (Ovoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní jahoda zdarma ke stažení

Abstraktní jahoda je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Abstraktní jahoda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Abstraktní jahoda? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní jahoda zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abstraktní jahoda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní jahoda ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 639 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Keistutis

Líbí se vám klipart Abstraktní jahoda? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Abstraktní jahoda je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrásek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Peugeot 206 ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rouška ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, svg, grafika, download, free, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, Abstraktní jahoda, ke stažení, Abstraktní jahoda, Ovoce

Doporučené použití klipartu: články, seminární práce, PowerPoint, kalendář, avatar, diář, inkscape, wordpress, blog, fotokniha, Twitter, Pinterest, plakáty, dokumenty, Facebook, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ortodoxní katedrála ke stažení, klipart Mapa pokladu ke stažení nebo ilustrace Digitální číslo 2 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.