Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Karatistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karatistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Karatistka. Stahujte klipart Karatistka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karatistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1011x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 145 156 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Steve Lambert / PackardJennings

Potěší nás, pokud budete tento klipart Karatistka sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Karatistka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stromeček s dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté H ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mula zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, zdarma, svg, download, kliparty, Karatistka, ilustrace, cliparts, vektor, obrázek, free, Karatistka, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, Twitter, etikety, office, word, inkscape, časopis, openOffice, referáty, památník, kalendář, škola, prezentace, plakáty, Pinterest, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Anýz zdarma, vektor CRT dataprojektor ke stáhnutí nebo obrázek PDF ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.