Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Karatistka (Ženy) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karatistka stahujte zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Karatistka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karatistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1011x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 156 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Steve Lambert / PackardJennings

Tento obrázek s názvem (Karatistka) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Karatistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Houbičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šípek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor COM ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, cliparts, ke stažení, Karatistka, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, svg, ilustrace, Karatistka, vektor, Ženy, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: vizitky, logo, oznámení, inkscape, manuály, word, články, PowerPoint, škola, webové stránky, profilovka, diplomová práce, kalendář, profil, plakát, katalog, letáky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mapa Islandu ke stažení, vektorový obrázek Mapa Laosu ke stažení nebo obrázek, klipart Zlaté R ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.