Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Karatistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karatistka zdarma ke stažení

Karatistka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Karatistka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Karatistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1011x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 156 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Steve Lambert / PackardJennings

Obrázek, klipart pojmenovaný Karatistka můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Karatistka patří do sekce Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ventilátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípona PHP ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlaté J ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Karatistka, Karatistka, download, ke stažení, ilustrační obrázek, free, svg, cliparts, klipart, grafika, vektorový obrázek, Ženy, ke stáhnutí, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, word, plakát, seminární práce, články, textové dokumenty, etikety, inkscape, Adobe Illustrator, corelDraw, blog, eshop, wordpress, video, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lišky ke stažení, obrázek, klipart Adventní věnec ke stažení nebo vektorový klipart Zahradní hadice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.