Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Karatistka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karatistka zdarma ke stažení

Karatistka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karatistka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karatistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1011x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 156 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve Lambert / PackardJennings

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karatistka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutý roh ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek ACE zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Římský salát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Karatistka, vektor, download, klipart, Karatistka, ke stáhnutí, kliparty, svg, ilustrace, free, vektorový obrázek, Ženy, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, referáty, plakáty, kalendář, corelDraw, časopis, inkscape, fotokniha, plakát, webové stránky, word, škola, Adobe Illustrator , blog, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Estonsko ke stáhnutí, klipart Had zdarma nebo ilustrace Kádinka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.