Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Karatistka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karatistka zdarma ke stažení

Karatistka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karatistka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karatistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1011x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 156 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve Lambert / PackardJennings

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Karatistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvýrazňovač zdarma Podívejte se i na ilustrace Hruška ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Velbloud dvouhrbý ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, grafika, obrázek, ke stáhnutí, svg, Karatistka, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, free, vektor, ke stažení, Karatistka

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, referáty, openOffice, webové stránky, dokument, Adobe Illustrator , články, kalendář, seminární práce, pozvánky, památník, Pinterest, plakáty, prezentace, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Muchomůrky zdarma, vektor Srdce z duhy ke stažení nebo obrázek Baba na koštěti ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.