Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 500 Euro, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 500 Euro zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název 500 Euro. Vektorová ilustrace 500 Euro je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 500 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 500 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 500 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x849
1280x679
800x425
500x265
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 126 185 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 500 Euro patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sportovec zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Velké Británie ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek PIF ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, zdarma, obrázek, Symboly, ke stáhnutí, grafika, svg, ilustrační obrázek, 500 Euro, free, 500 Euro, ke stažení, download, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, profil, corelDraw, office, openOffice, Facebook, škola, webové stránky, referáty, Adobe Illustrator , PowerPoint, pozvánky, kalendář, avatar, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Elektrická kytara zdarma, ilustrace Zlaté číslo 2 ke stažení nebo vektor Šampaňské ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.