Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 500 Euro (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 500 Euro zdarma ke stažení

500 Euro je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart 500 Euro v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 500 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 500 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 500 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x849
1280x679
800x425
500x265
160x85

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 126 185 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Zaujal vás náš klipart 500 Euro? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart 500 Euro se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté číslo 8 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinový dekor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bansuri zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, download, vektorový obrázek, vektor, klipart, 500 Euro, Symboly, svg, zdarma, cliparts, 500 Euro

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, Instagram, word, referáty, profil, video, Facebook, Twitter, openOffice, dokumenty, kalendář, Adobe Illustrator, office, památník, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Závaží 1 kg zdarma, ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí nebo klipart Rubínový šperk ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.