Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek POTM (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart POTM zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název POTM. Vektorový obrázek POTM jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart POTM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek POTM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart POTM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1505x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 453 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart POTM? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart POTM se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedivý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kennedy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červená šachovnice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: POTM, vektor, ilustrace, free, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, download, svg, klipart, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, manuály, referáty, openOffice, eshop, web, Twitter, seminární práce, corelDraw, katalog, deníček, plakát, inkscape, články, PowerPoint, Instagram, prospekty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pákistán ke stažení, vektorový obrázek Virtuální realita ke stáhnutí nebo vektorový klipart Takoyaki ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.