Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rubínový šperk, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rubínový šperk zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rubínový šperk. Vektorová ilustrace Rubínový šperk je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubínový šperk zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rubínový šperk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubínový šperk ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1539
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rubínový šperk je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Špachtle ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Árón plamatý zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Červ ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, ke stažení, svg, klipart, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, free, zdarma, ke stáhnutí, grafika, cliparts, Rubínový šperk, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, dokumenty, inkscape, openOffice, časopis, web, Adobe Illustrator , fotokniha, profilovka, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, škola, avatar, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace 2 Eura ke stáhnutí, vektor Jin a Jang zdarma nebo obrázek Severní Korea ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.