Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hřbitovní kříž (Halloween) ke stažení

Obrázek, klipart Hřbitovní kříž ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Hřbitovní kříž. Obrázek Hřbitovní kříž je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Hřbitovní kříž? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hřbitovní kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1175x1600
940x1280
587x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 210 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Steve / stevepetmonkey

Obrázek, klipart pojmenovaný Hřbitovní kříž můžete sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Hřbitovní kříž patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedé vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Radioaktivita ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelený lektvar zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, free, ke stáhnutí, Hřbitovní kříž, ke stažení, download, Hřbitovní kříž

Doporučené použití klipartu: etikety, wordpress, oznámení, deníček, časopis, profilovka, Twitter, magazín, fotografie, kalendář, avatar, Adobe Illustrator, plakát, prospekty, vstupenky, word, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vandrák zdarma, vektorový obrázek Zákaz psů zdarma nebo obrázek Excel ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.