Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hřbitovní kříž, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hřbitovní kříž. Stahujte klipart Hřbitovní kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hřbitovní kříž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
587x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 210 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hřbitovní kříž se nachází v sekci Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Absinth ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Květiny zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace JSP formát ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Hřbitovní kříž, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, klipart, vektor, grafika, download, Halloween, ke stažení, Hřbitovní kříž, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, office, textové dokumenty, PowerPoint, webové stránky, dokumenty, plakát, Pinterest, pozvánky, word, profil, fotokniha, škola, corelDraw, referáty, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Secesní plakát ke stáhnutí, obrázek Kafe zdarma nebo klipart Kytice květin ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.