Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hřbitovní kříž (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Hřbitovní kříž. Stahujte soubor Hřbitovní kříž ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřbitovní kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
587x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 210 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Steve / stevepetmonkey

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hřbitovní kříž s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Hřbitovní kříž patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak W ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ozdoby ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart 31.12. ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Hřbitovní kříž, grafika, zdarma, Halloween, ke stáhnutí, free, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, vektor, Hřbitovní kříž

Doporučené použití klipartu: plakát, wordpress, eshop, word, profilovka, Pinterest, blog, články, corelDraw, prezentace, škola, openOffice, dokument, etikety, video, časopis, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Chlap ke stažení, vektorový obrázek Zákaz psů zdarma nebo klipart Střelec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.