Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hřbitovní kříž, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hřbitovní kříž. Pakliže si chcete obrázek Hřbitovní kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Hřbitovní kříž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřbitovní kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
587x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 210 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hřbitovní kříž je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sůl a pepř ke stažení Podívejte se i na obrázek Jaguár americký ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ilustrace, kliparty, svg, cliparts, free, download, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Halloween, Hřbitovní kříž, obrázek, Hřbitovní kříž

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, seminární práce, články, památník, fotokniha, Instagram, profilovka, plakáty, word, Adobe Illustrator , prezentace, avatar, textové dokumenty, časopis, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Džembe ke stažení, klipart Latté macchiato ke stáhnutí nebo ilustrace Kalifornie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.