Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Johannes Kepler (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Johannes Kepler zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Johannes Kepler. Klipart Johannes Kepler je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Johannes Kepler zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Johannes Kepler ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Johannes Kepler ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1590
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 264 648 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Johannes Kepler sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Johannes Kepler se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anýz ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Beznohý pirát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Email zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Osobnosti, svg, vektor, vektorový obrázek, Johannes Kepler, ke stáhnutí, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, download, free, Johannes Kepler, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, office, prezentace, inkscape, dokument, časopis, pozvánky, plakáty, Facebook, dokumenty, články, Pinterest, profil, fotokniha, video, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Santova čapka zdarma, obrázek, klipart Včelky ke stáhnutí nebo vektorový klipart Žlutý motýl ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.