Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart HTM, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart HTM zdarma ke stažení

HTM je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace HTM je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart HTM ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 048 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek HTM je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaní ptáčci ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Požární tlačítko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Růžová ozdoba ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: HTM, cliparts, vektor, ke stáhnutí, free, obrázek, download, ilustrace, svg, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, klipart, HTM

Doporučené použití klipartu: plakát, prezentace, corelDraw, webové stránky, avatar, textové dokumenty, časopis, openOffice, inkscape, Pinterest, články, plakáty, profilovka, PowerPoint, seminární práce, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mil Mi-24 ke stáhnutí, klipart Mapa Keni zdarma nebo ilustrace Pařáty smrtky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.