Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart HTM (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart HTM ke stažení zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je HTM. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek HTM v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart HTM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 048 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (HTM) můžete sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek HTM patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené cibule ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Laborantka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mauritánie ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrační obrázek, vektor, grafika, svg, ilustrace, kliparty, HTM, obrázek, ke stáhnutí, klipart, download, ke stažení, Symboly

Doporučené použití klipartu: vizitky, památník, word, plakáty, katalog, manuály, avatar, Pinterest, dokumenty, Facebook, vstupenky, webové stránky, seminární práce, Adobe Illustrator, pozvánky, eshop, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pavouci a netopýr ke stažení, vektorový obrázek Sekačka na trávu ke stáhnutí nebo klipart Chodící vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.