Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kulturista, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kulturista zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kulturista. Klipart Kulturista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kulturista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kulturista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kulturista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

763x1600
610x1280
800x1678
238x500
76x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 128 599 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kulturista se nachází v kategorii Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Taxi ke stažení Podívejte se i na vektor Černá vajíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Velikonoce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Kulturista, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, grafika, download, svg, Kulturista

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, časopis, webové stránky, avatar, web, Pinterest, plakáty, dokumenty, textové dokumenty, pozvánky, corelDraw, prezentace, Twitter, profil, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Narozeniny číslo 4 ke stažení, obrázek Překvapení ke stáhnutí nebo klipart Edward Snowden zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.