Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Rozhlas (Hudba) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rozhlas zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Rozhlas. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rozhlas nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozhlas zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Rozhlas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozhlas ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1151
1280x921
800x576
500x360
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 063 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arvin61r58

Potěší nás, pokud budete tento klipart Rozhlas sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Rozhlas patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak U ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krmítko pro ptáky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Růžový krab zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Hudba, zdarma, vektorový obrázek, Rozhlas, vektor, ilustrační obrázek, grafika, klipart, obrázek, ke stažení, cliparts, svg, Rozhlas, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, vizitky, dokumenty, logo, kalendář, deníček, avatar, plakáty, web, word, památník, Pinterest, video, prezentace, články, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Grónsko zdarma, obrázek Levandulová stužka ke stažení nebo obrázek Tyranosaur ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.