Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 2 Euro centy, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2 Euro centy zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název 2 Euro centy. Klipart 2 Euro centy je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 2 Euro centy? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Euro centy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 2 Euro centy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Euro centy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 878 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 2 Euro centy se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pštros ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Naštvaná žena zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Symbol ženy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, Symboly, klipart, cliparts, grafika, free, download, 2 Euro centy, vektor, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, profilovka, plakáty, památník, webové stránky, dokument, profil, office, openOffice, blog, textové dokumenty, Facebook, fotokniha, Pinterest, časopis, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Karatistka ke stáhnutí, obrázek Letadlo zdarma nebo klipart Jam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.