Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdce s růžemi (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Srdce s růžemi ke stažení zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Srdce s růžemi. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Srdce s růžemi ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Srdce s růžemi? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s růžemi zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce s růžemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s růžemi ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 056 141 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Zaujal vás náš klipart Srdce s růžemi? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Srdce s růžemi je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Malé písmeno A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dálnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Rybář zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, ke stažení, grafika, Láska, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, vektor, ilustrace, cliparts, kliparty, Srdce s růžemi, klipart

Doporučené použití klipartu: brožury, letáky, Pinterest, plakáty, etikety, škola, web, manuály, fotografie, openOffice, Twitter, Facebook, profilovka, tiskoviny, referáty, koláž, video

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Zlaté F zdarma, ilustrace Liebigův chladič ke stáhnutí nebo vektor Modrý vláček ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.