Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Srdce s růžemi (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s růžemi zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Srdce s růžemi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s růžemi zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce s růžemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s růžemi ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 056 141 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Obrázek, klipart pojmenovaný Srdce s růžemi můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Srdce s růžemi je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Květák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cédéčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Alexandr Veliký zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, free, obrázek, Srdce s růžemi, svg, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Srdce s růžemi, download, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, referáty, avatar, plakát, web, dokument, kalendář, články, PowerPoint, webové stránky, blog, textové dokumenty, seminární práce, Pinterest, časopis, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Bílá sanitka zdarma, obrázek HTML ke stáhnutí nebo vektor Regiony Španělska ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.