Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kleště štípačky, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kleště štípačky. Klipart Kleště štípačky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kleště štípačky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kleště štípačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 026 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kleště štípačky se nachází v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chinook ke stažení Podívejte se i na klipart Energy drink ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Přepravka na psa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kleště štípačky, klipart, ke stáhnutí, obrázek, svg, ke stažení, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, download, grafika, free, vektorový obrázek, Nástroje, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, fotokniha, webové stránky, openOffice, Adobe Illustrator , blog, web, profilovka, Pinterest, office, Instagram, pozvánky, články, PowerPoint, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Violoncello ke stažení, ilustrace Tuk-tuk ke stáhnutí nebo vektor Porsche 911 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.