Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kleště štípačky, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kleště štípačky. Klipart Kleště štípačky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kleště štípačky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kleště štípačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 026 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kleště štípačky je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Arménie zdarma Podívejte se i na ilustrace Pákistán ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Děti ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Kleště štípačky, svg, cliparts, vektor, ke stažení, kliparty, obrázek, download, grafika, klipart, ilustrace, Kleště štípačky, Nástroje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, časopis, Adobe Illustrator , Instagram, prezentace, dokument, corelDraw, web, památník, PowerPoint, textové dokumenty, seminární práce, word, openOffice, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace MP4 zdarma, vektor Hugo Chavez ke stažení nebo obrázek Prase ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.