Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kleště štípačky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kleště štípačky. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Kleště štípačky v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kleště štípačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 026 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Tento obrázek s názvem (Kleště štípačky) můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Kleště štípačky je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zastávka MHD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vzducholoď ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Padák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, Kleště štípačky, cliparts, obrázek, free, Kleště štípačky, vektorový obrázek, Nástroje, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, avatar, památník, profilovka, Adobe Illustrator, word, články, dokument, textové dokumenty, diář, tiskoviny, brožury, deníček, kalendář, openOffice, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Kuchyňský mixér ke stažení, vektorový obrázek Zloděj ke stažení nebo vektor Methanol ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.