Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kleště štípačky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení

Kleště štípačky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kleště štípačky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kleště štípačky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kleště štípačky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 026 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Obrázek, klipart pojmenovaný Kleště štípačky můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Kleště štípačky se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Andělíčci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EPUB ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Větrák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, Nástroje, klipart, Kleště štípačky, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, download, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, památník, video, škola, fotokniha, wordpress, corelDraw, plakáty, web, dokument, profilovka, články, pozvánky, eshop, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Náboženství pod lupou zdarma, obrázek, klipart Opička ke stáhnutí nebo vektorový klipart Batole ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.