Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart OGG soubor (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart OGG soubor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - OGG soubor. Klipart OGG soubor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) OGG soubor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart OGG soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart OGG soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart OGG soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart OGG soubor se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek OGG soubor patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžový diamant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselý smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Andělé ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: OGG soubor, svg, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, kliparty, Symboly, cliparts, vektor, ke stáhnutí, download, ke stažení, ilustrační obrázek, OGG soubor

Doporučené použití klipartu: inkscape, články, profilovka, seminární práce, wordpress, avatar, diář, blog, kalendář, webové stránky, PowerPoint, word, openOffice, corelDraw, etikety, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Prasátko ke stažení, vektorový obrázek Laborantka ke stažení nebo vektorový obrázek Elektrický hrnec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.