Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart OGG soubor, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart OGG soubor zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je OGG soubor. Klipart OGG soubor je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná OGG soubor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart OGG soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek OGG soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart OGG soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart OGG soubor se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šálek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rodinný dům zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Burák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, OGG soubor, download, vektor, klipart, OGG soubor, svg, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, profil, avatar, webové stránky, PowerPoint, Pinterest, Instagram, plakát, inkscape, corelDraw, fotokniha, kalendář, Twitter, Adobe Illustrator , články, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Smutné srdíčko ke stáhnutí, obrázek Meče zdarma nebo klipart Fík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.