Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lyra, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyra zdarma ke stažení

Lyra je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Lyra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyra zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lyra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyra ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1330x1600
1064x1280
665x800
416x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 662 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lyra je v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Celopéro ke stažení Podívejte se i na ilustrace Záchranka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ženich a nevěsta zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ilustrace, Lyra, free, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, Hudba, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, textové dokumenty, Instagram, web, profilovka, kalendář, avatar, office, prezentace, profil, referáty, openOffice, webové stránky, fotokniha, články, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Nebozez ke stažení, vektor Bobr ke stáhnutí nebo obrázek Durian zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.