Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ninja, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ninja zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ninja. Vektorová ilustrace Ninja je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ninja lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ninja zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ninja ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
441x500
141x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 852 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ninja se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ODG ke stažení Podívejte se i na klipart Skotský teriér ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatá ozdoba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Ninja, grafika, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, cliparts, svg, zdarma, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Ninja, vektor, Muži

Doporučené použití klipartu: plakáty, inkscape, textové dokumenty, plakát, škola, referáty, památník, profilovka, články, PowerPoint, fotokniha, profil, prezentace, Adobe Illustrator , Twitter, office

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Nigérie ke stažení, ilustrace Biohazard ke stáhnutí nebo vektor Buddha zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.