Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ninja (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ninja stahujte zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ninja. Klipart Ninja je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ninja? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ninja zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ninja ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
441x500
141x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 852 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rones

Tento obrázek s názvem (Ninja) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Ninja je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zlatá píšťalka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční jmenovka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Marylin Monroe ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, download, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, grafika, zdarma, cliparts, ilustrace, klipart, Muži, Ninja, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, diplomová práce, pozvánky, webové stránky, katalog, manuály, brožury, etikety, Adobe Illustrator, Zoner Callisto, deníček, plakáty, kalendář, bakalářská práce, plakát, časopis, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Velikonoční přáníčko ke stažení, vektorový obrázek Soudce ke stáhnutí nebo vektor Tanzanie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.