Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Soudce, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Soudce zdarma ke stažení

Soudce je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Soudce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Soudce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Soudce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Soudce ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1473
1280x1178
800x737
500x460
160x147

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lusp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Soudce je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brambory ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Oranžové srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Biohazard ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, svg, grafika, obrázek, Soudce, klipart, ilustrační obrázek, Muži, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, profilovka, corelDraw, blog, Pinterest, avatar, profil, články, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, inkscape, prezentace, seminární práce, škola, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Varhany ke stáhnutí, klipart Běžící srdce zdarma nebo ilustrace Ukulele ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.