Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Soudce, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Soudce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Soudce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Soudce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Soudce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Soudce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Soudce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Soudce ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1473
1280x1178
800x737
500x460
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lusp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Soudce se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno O ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dívka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Ruska ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, vektorový obrázek, Muži, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Soudce, kliparty, vektor, klipart, ilustrační obrázek, download, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, textové dokumenty, avatar, profil, PowerPoint, Pinterest, Facebook, openOffice, webové stránky, škola, Instagram, Twitter, profilovka, kalendář, památník, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kuřák ke stáhnutí, obrázek Hudební noty zdarma nebo klipart Růžová růže ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.