Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hornický znak (Symboly) zdarma

Obrázek, klipart Hornický znak zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Hornický znak. Vektorový obrázek Hornický znak jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hornický znak zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hornický znak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hornický znak ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 701 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Hornický znak s blízkými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Klipart Hornický znak je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zákaznice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak rak zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Sekáček na maso ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Hornický znak, Symboly, ke stažení, grafika, klipart, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, Hornický znak, free, vektorový obrázek, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, referáty, časopis, vizitky, bakalářská práce, wordpress, corelDraw, logo, oznámení, web, koláž, manuály, diář, PowerPoint, etikety, Zoner Callisto

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Kluk s knihou ke stáhnutí, obrázek, klipart Citroen SM ke stažení nebo vektor Policajtka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.