Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malé písmeno V, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno V zdarma ke stažení

Malé písmeno V je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Malé písmeno V ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno V zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malé písmeno V ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno V ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 881 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Malé písmeno V je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kříž ke stažení Podívejte se i na obrázek Zlaté H ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Molekula zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, svg, klipart, ilustrace, download, ke stáhnutí, ke stažení, Malé písmeno V, cliparts, obrázek, Symboly, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, office, Pinterest, Adobe Illustrator , památník, fotokniha, profilovka, inkscape, webové stránky, PowerPoint, dokumenty, textové dokumenty, web, časopis, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Nekonečno ke stažení, klipart Chléb ke stáhnutí nebo ilustrace Netradiční dárek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.