Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Malé písmeno V (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno V zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Malé písmeno V. Doporučujeme stahovat obrázek Malé písmeno V ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno V zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno V ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno V ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 881 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Malé písmeno V s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Malé písmeno V se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Světlemodrá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s knírem ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Havíř ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Malé písmeno V, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, Symboly, kliparty, grafika, free, svg, klipart, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, Facebook, Adobe Illustrator, eshop, tiskoviny, textové dokumenty, časopis, openOffice, diář, dokument, vstupenky, web, profilovka, katalog, plakáty, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hlemýžď ke stažení, obrázek, klipart Jack Sparrow ke stažení nebo vektorový klipart Německý voják ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.