Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čekanka (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čekanka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čekanka. Stahujte klipart Čekanka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čekanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

838x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 486 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čekanka s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Čekanka patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tacos ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Loutna ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Golfista ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, klipart, zdarma, ke stáhnutí, download, svg, Čekanka, ke stažení, free, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, PowerPoint, web, Twitter, blog, etikety, profilovka, inkscape, webové stránky, plakát, fotokniha, office, word, wordpress, eshop

Mezi hezké kresby patří i vektor Digitální znak Y ke stažení, ilustrace Edison ke stažení nebo klipart Preclík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.