Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekanka, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekanka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čekanka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čekanka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čekanka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čekanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

838x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čekanka se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Chlebovník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pták kiwi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, kliparty, Čekanka, Čekanka, grafika, download, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, ke stažení, Zelenina, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, seminární práce, pozvánky, textové dokumenty, word, plakát, škola, Pinterest, památník, kalendář, PowerPoint, referáty, inkscape, Twitter, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zákaz psů ke stáhnutí, obrázek Polojasno zdarma nebo klipart Lemur ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.