Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekanka, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekanka zdarma ke stažení

Čekanka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Čekanka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Čekanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

838x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čekanka se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nekrmte trolly ke stáhnutí Podívejte se i na klipart MIDI zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení štír ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, obrázek, cliparts, klipart, free, download, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Zelenina, vektor, Čekanka

Doporučené použití klipartu: word, profil, články, pozvánky, dokument, PowerPoint, Adobe Illustrator , plakáty, openOffice, seminární práce, památník, prezentace, fotokniha, avatar, dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Tank ke stáhnutí, ilustrace Holubice zdarma nebo vektor Důchodkyně milují PC ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.