Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekanka, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekanka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čekanka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čekanka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čekanka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čekanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

838x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čekanka je v sekci Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Auto budoucnosti ke stažení Podívejte se i na ilustrace Junonia coenia ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ptáček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čekanka, klipart, vektor, zdarma, ilustrace, free, cliparts, Zelenina, svg, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Čekanka, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, corelDraw, dokument, office, časopis, dokumenty, profilovka, avatar, prezentace, plakáty, Twitter, škola, Pinterest, textové dokumenty, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Velikonoční kuře ke stažení, vektor Pozor, smrt! ke stáhnutí nebo obrázek Autobus zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.