Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekanka, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekanka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čekanka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čekanka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čekanka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čekanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

838x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čekanka patří do sekce Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černá kočka zdarma Podívejte se i na vektor Zamilovaný smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Černá oliva ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Čekanka, grafika, ilustrační obrázek, svg, Zelenina, download, free, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, Čekanka

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, profilovka, fotokniha, plakát, PowerPoint, dokument, referáty, pozvánky, plakáty, Adobe Illustrator , Facebook, články, inkscape, seminární práce, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Keltský kříž zdarma, obrázek Jeřáb ke stažení nebo klipart Lední medvěd ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.