Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čekanka (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čekanka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Čekanka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čekanka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Čekanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

838x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 486 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Čekanka? Potom se podělte s ostatními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Čekanka se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sada pastelek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ozdoba s vločkou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Morče zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrace, zdarma, free, grafika, ilustrační obrázek, vektor, svg, Zelenina, vektorový obrázek, download, obrázek, Čekanka, Čekanka

Doporučené použití klipartu: katalog, časopis, manuály, dokument, pozvánky, tiskoviny, Pinterest, vizitky, Instagram, magazín, prezentace, Adobe Illustrator, eshop, office, Facebook, profilovka, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Severní a Jižní Korea zdarma, ilustrace Eidam ke stažení nebo vektorový obrázek Skateboard ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.