Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čekanka (Zelenina) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekanka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čekanka. Pakliže si chcete obrázek Čekanka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čekanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekanka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

838x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Čekanka? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Čekanka je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Magická čarodejnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Anarchie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čekanka, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Zelenina, grafika, obrázek, download, vektor, klipart, ke stažení, cliparts, svg, Čekanka, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, PowerPoint, web, Adobe Illustrator, Instagram, Facebook, Pinterest, office, webové stránky, plakáty, inkscape, dokumenty, corelDraw, seminární práce, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Šašlik ke stáhnutí, vektor Lemur zdarma nebo obrázek Smajlík zpěvák zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.