Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tank, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tank zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tank. Vektorová ilustrace Tank je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tank ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1214
1280x972
800x607
500x380
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 472 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: derkommander0916

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tank patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandala zdarma Podívejte se i na vektor Ruce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Mali ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, zdarma, download, Doprava, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, obrázek, Tank, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, blog, web, office, Pinterest, seminární práce, plakáty, dokumenty, inkscape, památník, Facebook, profil, referáty, profilovka, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Princ zdarma, obrázek Santova lebka ke stažení nebo klipart Kovárna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.