Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tank, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tank zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tank. Obrázek Tank je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Tank lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Tank ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1214
1280x972
800x607
500x380
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 472 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: derkommander0916

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tank se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kadibudka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart VW Kombi zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kozorožec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Tank, grafika, ilustrace, Doprava, Tank, cliparts, vektor, kliparty, svg, zdarma, obrázek, free, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, dokument, referáty, profilovka, Pinterest, plakáty, textové dokumenty, Facebook, kalendář, Twitter, prezentace, památník, corelDraw, word, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Narcis ke stáhnutí, ilustrace Datel zdarma nebo vektor Digitální znak Y ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.