Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tank (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tank ke stažení zdarma

Tank je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Tank v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tank ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1214
1280x972
800x607
500x380
160x121

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 472 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: derkommander0916

Zaujal vás náš klipart Tank? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Tank se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kašna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Paraguay ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Štít lásky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, cliparts, zdarma, ke stažení, vektor, Tank, vektorový obrázek, klipart, svg, ke stáhnutí, download, grafika, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, bakalářská práce, plakáty, PowerPoint, manuály, Instagram, Facebook, fotografie, web, katalog, fotokniha, články, diář, tiskoviny, blog, pozvánky, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Valentina Těreškovová zdarma, klipart Alan Turing ke stažení nebo vektorový klipart Skleněné květiny ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.