Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tank, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tank zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tank. Vektorová ilustrace Tank je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Tank ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1214
1280x972
800x607
500x380
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 472 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: derkommander0916

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tank se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Anemometr ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Davidova hvězda zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ozdoba se stromky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tank, vektorový obrázek, cliparts, svg, obrázek, free, ke stažení, zdarma, download, ke stáhnutí, Tank, Doprava, klipart, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, plakát, články, profil, prezentace, Instagram, památník, blog, plakáty, Adobe Illustrator , openOffice, Pinterest, textové dokumenty, avatar, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Saranče ke stáhnutí, ilustrace Smajlík pusa zdarma nebo vektor Pilot ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.