Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlebovník, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlebovník zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Chlebovník. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chlebovník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x589
800x368
500x230
160x74

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: monsterbraingames

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chlebovník je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialový stromeček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Batole zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Download ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, grafika, ke stáhnutí, Chlebovník, Chlebovník, vektor, kliparty, ilustrace, download, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, textové dokumenty, pozvánky, openOffice, Pinterest, časopis, fotokniha, referáty, webové stránky, blog, dokument, plakát, články, kalendář, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Houkačka na kolo ke stáhnutí, vektor Dopravní letadlo zdarma nebo obrázek Znak panna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.