Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlebovník, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlebovník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chlebovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chlebovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chlebovník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x589
800x368
500x230
160x74

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: monsterbraingames

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chlebovník je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Trpaslík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Švýcarsko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor PHP ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chlebovník, Ovoce, obrázek, Chlebovník, free, zdarma, ke stáhnutí, vektor, grafika, klipart, svg, download, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, openOffice, kalendář, dokument, avatar, office, škola, webové stránky, corelDraw, Pinterest, referáty, Instagram, fotokniha, blog, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Poslední minuty ke stáhnutí, klipart Jablko zdarma nebo ilustrace Kalkulačka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.