Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlebovník, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlebovník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chlebovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chlebovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chlebovník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x589
800x368
500x230
160x74

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: monsterbraingames

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chlebovník se nachází v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krumpáč ke stažení Podívejte se i na vektor BASH ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ovečka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Chlebovník, klipart, vektor, zdarma, free, download, svg, cliparts, Chlebovník

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, textové dokumenty, plakáty, referáty, pozvánky, seminární práce, word, články, profil, web, Instagram, dokumenty, kalendář, fotokniha, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Lebka 3D ke stažení, obrázek Trombón ke stáhnutí nebo klipart Plachetnice při západu slunce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.