Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Chlebovník (Ovoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlebovník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Chlebovník. Vektorová ilustrace Chlebovník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chlebovník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x589
800x368
500x230
160x74

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: monsterbraingames

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Chlebovník s vašimi kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Obrázek Chlebovník je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Osciloskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hula tanečnice zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jesličky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, grafika, klipart, vektor, ke stažení, kliparty, Chlebovník, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Ovoce, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: brožury, prospekty, deníček, textové dokumenty, koláž, Instagram, plakát, fotokniha, corelDraw, video, katalog, Facebook, eshop, seminární práce, škola, office, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Modré nůžky ke stáhnutí, vektorový klipart CDR zdarma nebo ilustrace Kazeta zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.