Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlebovník, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlebovník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chlebovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chlebovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chlebovník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x589
800x368
500x230
160x74

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: monsterbraingames

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chlebovník se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bandoneón ke stažení Podívejte se i na vektor Veselé Vánoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace RTF zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Chlebovník, Chlebovník, obrázek, ke stažení, free, grafika, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, profil, památník, word, office, webové stránky, Pinterest, textové dokumenty, profilovka, plakát, kalendář, blog, škola, Instagram, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Překvapení ke stažení, obrázek Snubní prstýnky ke stáhnutí nebo klipart Stodola zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.