Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Štěňátko, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štěňátko zdarma ke stažení

Štěňátko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Štěňátko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěňátko zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štěňátko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěňátko ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1181
800x738
500x461
160x148

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 587 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Štěňátko je v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Telefonní budka ke stažení Podívejte se i na obrázek Družice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Komodský drak zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Zvířata, obrázek, klipart, svg, ke stáhnutí, ilustrace, Štěňátko, ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, profil, Facebook, openOffice, PowerPoint, fotokniha, Adobe Illustrator , seminární práce, dokument, škola, webové stránky, Pinterest, profilovka, články, kalendář, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek HTML ikona ke stažení, klipart Karafiáty ke stáhnutí nebo ilustrace Zábavní pyrotechnika zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.