Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Štěňátko, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štěňátko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Štěňátko. Kreslená ilustrace Štěňátko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Štěňátko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěňátko zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štěňátko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěňátko ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1181
800x738
500x461
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 587 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Štěňátko patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Surinam zdarma Podívejte se i na vektor Mikrovlnná trouba ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace CAB ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, Zvířata, free, obrázek, Štěňátko, cliparts, Štěňátko, vektor, svg, kliparty, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: web, textové dokumenty, profilovka, dokument, časopis, seminární práce, blog, Facebook, PowerPoint, avatar, dokumenty, Pinterest, openOffice, plakát, plakáty, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektor Nůž zdarma, obrázek Zlatá ryba ke stažení nebo klipart Japonsko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.