Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Semafor červená, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor červená zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Semafor červená. Klipart Semafor červená je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor červená zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Semafor červená ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor červená ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 180 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Semafor červená je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Palička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zákaz prostituce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kalkulátor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, obrázek, Doprava, klipart, cliparts, free, Semafor červená, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, web, plakáty, Adobe Illustrator , časopis, pozvánky, corelDraw, webové stránky, dokument, profil, word, Instagram, office, PowerPoint, dokumenty, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Oslava ke stáhnutí, klipart Upíří zuby zdarma nebo ilustrace Adax ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.