Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Semafor červená (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor červená zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Semafor červená. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Semafor červená nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Semafor červená? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor červená zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Semafor červená ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor červená ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 180 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Semafor červená s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Semafor červená patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Montany ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koktejl zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zmrzlinový dezert ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Doprava, obrázek, ke stažení, svg, Semafor červená, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, Semafor červená, kliparty, vektor, download

Doporučené použití klipartu: vizitky, dokument, katalog, web, profilovka, památník, textové dokumenty, eshop, prezentace, tiskoviny, magazín, Twitter, škola, avatar, články, časopis, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Morče ke stáhnutí, ilustrace Autíčka ke stáhnutí nebo klipart Zelené Lamborghini zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.