Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Semafor červená, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor červená zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Semafor červená. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Semafor červená nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Semafor červená lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor červená zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Semafor červená ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor červená ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 180 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Semafor červená patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace APK zdarma Podívejte se i na klipart Páv ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Autoklíč ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Semafor červená, Semafor červená, Doprava, vektor, klipart, zdarma, vektorový obrázek, svg, free, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, download, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, plakát, kalendář, památník, časopis, Twitter, Pinterest, Facebook, corelDraw, fotokniha, dokument, textové dokumenty, office, profil, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ženich a nevěsta zdarma, ilustrace Mrkev ke stažení nebo vektor Růžový králíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.