Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Šachové figurky (Symboly) zadarmo

Obrázek, klipart Šachové figurky zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Šachové figurky. Stahujte klipart Šachové figurky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figurky zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Šachové figurky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figurky ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x933
1280x747
800x467
500x292
160x93

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 616 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: akiross

Potěší nás, pokud budete tento klipart Šachové figurky sdílet s ostatními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Šachové figurky patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pračlověk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abakus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Káva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, cliparts, vektorový obrázek, Šachové figurky, Šachové figurky, klipart, ilustrační obrázek, vektor, grafika, Symboly, zdarma, kliparty, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, diář, plakáty, profilovka, fotografie, Adobe Illustrator, video, vstupenky, pozvánky, koláž, logo, etikety, Zoner Callisto, fotokniha, seminární práce, vizitky, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Lamborghini Gallardo zdarma, vektorový obrázek Zahradní hadice ke stažení nebo klipart Oranžová želva ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.