Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šachové figurky, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šachové figurky zdarma ke stažení

Šachové figurky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Šachové figurky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Šachové figurky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figurky zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šachové figurky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figurky ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x747
800x467
500x292
160x93

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 616 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: akiross

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šachové figurky je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Traktor zdarma Podívejte se i na ilustrace Baklažán ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Náhrobní kámen ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Šachové figurky, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, free, Šachové figurky, grafika, Symboly, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokumenty, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Instagram, webové stránky, pozvánky, word, kalendář, profil, web, blog, office, avatar, seminární práce, plakáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace EFIS panel zdarma, vektor Biskup ke stažení nebo obrázek Stromový dům ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.