Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šachové figurky (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šachové figurky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Šachové figurky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Šachové figurky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Šachové figurky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figurky zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šachové figurky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šachové figurky ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x747
800x467
500x292
160x93

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 616 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: akiross

Tento obrázek s názvem (Šachové figurky) můžete sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Šachové figurky je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlaté G ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světluška ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, free, vektor, cliparts, grafika, vektorový obrázek, Symboly, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, diář, kalendář, inkscape, Twitter, blog, etikety, wordpress, pozvánky, eshop, články, plakáty, dokumenty, avatar, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mapa Nevady ke stažení, vektorový klipart Štěně ke stažení nebo obrázek, klipart Botswana ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.