Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ortodoxní katedrála (Stavby) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Ortodoxní katedrála stahujte zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Ortodoxní katedrála. Vektorový obrázek Ortodoxní katedrála jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ortodoxní katedrála zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ortodoxní katedrála ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ortodoxní katedrála ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

769x800
1280x1333
800x833
154x160
160x167

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 717 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rones

Líbí se vám klipart Ortodoxní katedrála? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Ortodoxní katedrála patří do kategorie Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tryskáč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kafíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Stříbrný veterán ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ortodoxní katedrála, download, ke stažení, klipart, cliparts, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Ortodoxní katedrála, kliparty, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, bakalářská práce, Twitter, wordpress, Zoner Callisto, avatar, diplomová práce, textové dokumenty, vstupenky, tiskoviny, fotografie, profilovka, památník, dokument, Instagram, Facebook, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Venkovní teploměr ke stažení, vektor Laktóza ke stáhnutí nebo klipart Chladící nádoba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.