Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Muchomůrka, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Muchomůrka. Obrázek Muchomůrka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Muchomůrka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1477
1280x1182
800x739
500x462
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 671 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Muchomůrka se nachází v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatý robot ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kočka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté fazole ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, zdarma, free, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, Muchomůrka, ke stáhnutí, grafika, vektor, Rostliny, obrázek, Muchomůrka

Doporučené použití klipartu: inkscape, prezentace, office, avatar, časopis, fotokniha, textové dokumenty, PowerPoint, word, profil, dokument, památník, články, plakáty, profilovka, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kleště štípačky ke stáhnutí, ilustrace Vánoční cukroví zdarma nebo vektor Papírový stromek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.