Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Muchomůrka (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrka zdarma ke stažení

Muchomůrka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Muchomůrka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Muchomůrka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1477
1280x1182
800x739
500x462
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 671 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Muchomůrka s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Muchomůrka patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nakrájené ředkvičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lori zelenokřídlý zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pštros ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, svg, Rostliny, vektor, Muchomůrka, klipart, Muchomůrka, obrázek, grafika, free, ilustrace, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, profil, eshop, textové dokumenty, avatar, seminární práce, corelDraw, web, památník, diář, wordpress, dokumenty, Facebook, škola, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor MP4 ke stáhnutí, ilustrace Okurka zdarma nebo klipart Štětec zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.