Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Muchomůrka, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Muchomůrka. Vektorová ilustrace Muchomůrka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Muchomůrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1477
1280x1182
800x739
500x462
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 671 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Muchomůrka je v sekci Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vyzdobené okno ke stažení Podívejte se i na ilustrace Digitální znak B ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zahradní bazén zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, obrázek, Rostliny, Muchomůrka, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, Muchomůrka, vektor, kliparty, svg, free

Doporučené použití klipartu: škola, office, fotokniha, openOffice, Facebook, Instagram, plakát, referáty, webové stránky, Pinterest, web, památník, Twitter, plakáty, profil, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Drobné kvítky ke stažení, vektor Eifelovka ke stáhnutí nebo obrázek Árón plamatý zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.