Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Malé písmeno K, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno K zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Malé písmeno K. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Malé písmeno K ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno K zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malé písmeno K ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno K ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Malé písmeno K se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Radiace ke stažení Podívejte se i na vektor Muchomůrky červené ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Taxi zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, Malé písmeno K, free, download, svg, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, Symboly, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Malé písmeno K

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, blog, profilovka, kalendář, avatar, inkscape, Adobe Illustrator , Instagram, web, webové stránky, referáty, škola, Facebook, openOffice, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Porsche 911 ke stažení, obrázek Okurka ke stáhnutí nebo klipart Koala zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.