Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Korzet, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Korzet zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Korzet. Vektorová ilustrace Korzet je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Korzet? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Korzet ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

775x1600
619x1280
387x800
242x500
77x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 181 071 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Korzet se nachází v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz sezení ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Snubní prsteny zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Šedá ozdoba ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ilustrace, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, download, svg, zdarma, vektor, Korzet, Ženy, ilustrační obrázek, klipart, Korzet

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, dokumenty, profilovka, openOffice, textové dokumenty, word, profil, Pinterest, inkscape, Adobe Illustrator , seminární práce, plakáty, škola, články, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Učitelka ke stáhnutí, obrázek Pilka na dřevo zdarma nebo klipart Konvalinky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.