Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Korzet (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Korzet ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Korzet. Vektorový obrázek Korzet jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Korzet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

775x1600
619x1280
387x800
242x500
77x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 181 071 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Korzet? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Korzet patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Palec dolů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kombajn ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Chroust zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Ženy, svg, ilustrace, Korzet, vektorový obrázek, Korzet, kliparty, ke stažení, free, obrázek, download, klipart, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, manuály, plakáty, škola, oznámení, word, prospekty, office, kalendář, Instagram, profil, eshop, wordpress, webové stránky, PowerPoint, magazín, logo

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Modrá stužka zdarma, vektorový klipart Kostarika ke stáhnutí nebo obrázek Rozhlas ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.