Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Korzet, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Korzet zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Korzet. Obrázek Korzet je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Korzet ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

775x1600
619x1280
387x800
242x500
77x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 181 071 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Korzet je v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tramvaj ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jelly Beans zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ochranné brýle ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ke stáhnutí, kliparty, download, obrázek, Korzet, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Ženy, cliparts, grafika, vektor, Korzet

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, web, památník, avatar, webové stránky, word, Pinterest, plakáty, dokument, inkscape, openOffice, kalendář, Instagram, fotokniha, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Štětec ke stáhnutí, klipart Babka zdarma nebo ilustrace Sklenice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.