Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Korzet (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Korzet zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Korzet. Stahujte klipart Korzet v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Korzet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

775x1600
619x1280
387x800
242x500
77x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 181 071 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Korzet můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Korzet je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pirát bez nohy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozkrojené jablko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Cesmína zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, free, vektor, svg, Korzet, obrázek, Ženy, cliparts, klipart, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, inkscape, office, blog, památník, openOffice, škola, etikety, Facebook, profilovka, word, profil, web, corelDraw, plakáty, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Ďábel zdarma, vektorový klipart Rovníková Guinea ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Žárovka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.