Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Steampunk srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Steampunk srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Steampunk srdce. Klipart Steampunk srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steampunk srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Steampunk srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steampunk srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x754
500x471
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 713 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Steampunk srdce se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jemen ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Štít zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový drahokam ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, obrázek, Steampunk srdce, Láska, ke stažení, cliparts, free, Steampunk srdce, zdarma, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, referáty, openOffice, dokumenty, dokument, plakát, škola, Facebook, Instagram, web, prezentace, články, avatar, Twitter, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Studna ke stáhnutí, obrázek Znak blíženci zdarma nebo klipart Televizní anténa ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.