Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Steampunk srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Steampunk srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Steampunk srdce. Klipart Steampunk srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steampunk srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Steampunk srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steampunk srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x754
500x471
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 713 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Steampunk srdce je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Benzínový zapalovač zdarma Podívejte se i na ilustrace PNG ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Člověk ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, obrázek, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Steampunk srdce, grafika, vektor, ke stažení, cliparts, zdarma, free, svg, Steampunk srdce

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, openOffice, Instagram, památník, inkscape, dokumenty, pozvánky, profilovka, kalendář, články, referáty, Twitter, corelDraw, textové dokumenty, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Fakáč zdarma, vektor Švýcarsko ke stažení nebo obrázek Červené Lamborghini ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.