Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Srdce z květiny (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce z květiny zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Srdce z květiny. Obrázek Srdce z květiny je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z květiny zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce z květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z květiny ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1455
1280x1164
800x727
500x455
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 341 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Zaujal vás náš klipart Srdce z květiny? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Srdce z květiny se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Halloweenské přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hudební CD ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Liška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, Láska, ke stažení, obrázek, download, ilustrace, Srdce z květiny, Srdce z květiny, vektor, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, video, brožury, profilovka, Adobe Illustrator, deníček, Facebook, katalog, avatar, prospekty, dokument, dokumenty, webové stránky, tiskoviny, škola, prezentace, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Rozbitá televize zdarma, vektor Husa ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Irská harfa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.