Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strom se svíčkami (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom se svíčkami zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strom se svíčkami. Klipart Strom se svíčkami je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom se svíčkami zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strom se svíčkami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom se svíčkami ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
934x1280
584x800
365x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 270 099 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Strom se svíčkami s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Strom se svíčkami je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Invalida ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa pokladu zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Merkur ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Strom se svíčkami, zdarma, download, Vánoce, free, svg, kliparty, vektor, cliparts, ke stažení, obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, prospekty, prezentace, referáty, inkscape, web, deníček, etikety, openOffice, magazín, word, brožury, kalendář, Pinterest, plakáty, plakát, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Divočák ke stáhnutí, klipart Fotoaparát zdarma nebo ilustrace Merry Christmas zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.