Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Strom se svíčkami (Vánoce) zadarmo

Obrázek, klipart Strom se svíčkami zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Strom se svíčkami. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Strom se svíčkami nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom se svíčkami zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Strom se svíčkami ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom se svíčkami ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1167x1600
934x1280
584x800
365x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 270 099 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Strom se svíčkami? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Strom se svíčkami patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zastávka MHD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vzducholoď ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Padák zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Strom se svíčkami, download, free, svg, ke stáhnutí, klipart, obrázek, Strom se svíčkami, Vánoce, ke stažení

Doporučené použití klipartu: koláž, PowerPoint, web, webové stránky, blog, Twitter, dokument, bakalářská práce, prezentace, prospekty, avatar, office, oznámení, corelDraw, časopis, plakáty, vstupenky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kuchyňský mixér zdarma, klipart Fotoaparát zdarma nebo klipart Methanol ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.